Dotazy a odpovědi


Otázka: Potřebuji nalepit větší množství plastových srdíček, jste schopni vyrobit tvar srdce i z oboustránné pěnové  pásky přesně podle mé předlohy?

Odpověď: Ano, vyrobíme jakékoliv vámi zadané tvary. Pomůžeme vám vybrat vhodný druh oboustranně lepící pásky, tak aby vyhovovala lepeným materiálům i prostředí ve kterém bude použita.


Otázka: Je možné vyrobit  sériové štítky s číslem  i čárkovým kódem , tak aby v určitých místech  byl materiál štítku odstraněn a při nalepení zde prosvítal materiál štítkovaného výrobku?

Odpověď: Štítky vyrábíme strojním výsekem nebo výpálem vysokorychlostním laserem. Tyto technologie se dají kombinovat a vámi žádaný formát pro nás není problém vyrobit. Náš laser umí značit a vypalovat i hliníkové fólie a to v rozlišení 0,01mm. 


Otázka: V koupelně mám nalepeno zrcadlo na umakartu a pořád se mi posouvá dolů. Je to vlhkem nebo špatnou páskou?

Odpověď: Zřejmě jste použil špatný typ pásky. Do prostor vystavených parám a vlhku se používají speciální pásky od různých výrobců. Lepené plochy se  musí vždy vhodně očistit a po slepení zafixovat tak aby páska mohla vyzrát. Každý výrobce by měl dobu zrání uvádět v technickém listě (cca 24 hodin).


Otázka: Potřebuji vyrobit samolepící etikety se zlatým nápisem. Etiketa by měla tvar erbu. Jste schopni vyrobit požadovaný tvar i nápis ?  Kolik kusů zvládnete vyrobit denně. Rozměr etikety 110x90mm. 

Odpověď: Ano, jsme schopni vyrobit zlatý i stříbrný metalický potisk. Následně pak vysekneme požadovaný tvar. Dovedeme se také trefit do již potištěného materiálu s přesností 0,1 mm . Denně jsme schopni vyrobit až 200 000 ks. vámi požadovaných etiket.