Tvarový výsek na rotačním stroji

Tvarový výsek na rotačním stroji je rychlá a přesná technologie výřezu tvarů z různých materiálů. Využívá se hlavně u výroby větších sérií stejného tvaru. Výsekový nástroj (nůž) je vyroben velmi přesnou metodou na tenkém plechu. Tento plech s noži se obepne kolem magnetického válce, který se při výrobě otáčí oproti druhému protitlakovému válci. Mezi tyto dva válce se přivádí materiál a dochází tak k proseknutí nebo naseknutí tvaru. Tento proces se s každou otáčkou válců opakuje.  Výsekový nástroj může být také vyroben  v celku s vyfrézovanými noži přímo na válci. Zde je pak možné válec opatřit vnitřními vzduchovými kanálky které vyfukují odpad z výseku. Cena takového válce je však dost vysoká. Námi vyvinutá technologie odstraňování odpadu může tento válec nahradit (viz obr. v levo-výroba identifikačních náramků).  K výrobě pak postačí výsekový plech pro magnetické válce, který je mnohem levnější. 

Jsme specialisté na rotační tvarový výsek a díky šikovné obsluze strojů vám můžeme nabídnout profesionální a kvalitní výrobu vašich výrobků za nejlepší ceny.

Zklamali vás někde nepovedeným výsekem? Nejste spokojeni s cenou nástroje nebo výseku? Nebo vám řekli: ,, to je nemožné vyrobit". 

Vyzkoušejte to u nás. Rádi vám pomůžeme a věříme že nezklameme.  Neváhejte nás kontaktovat - těšíme se na vaši spolupráci. 

Těžké je pro nás zábava, nemožné - výzva!

PRO VÍCE INFORMACÍ